| |

Rabka Zdrój

Raj dla matki z dzieckiem, chorującej z nudów na ojca bez dziecka. Aby jednak raj ten nie przekształcił się w piekło, winniśmy, zanim zdecydujemy się na to, który ostatecznie chłopczyk jest taki śliczny, dokładnie przyjrzeć się matce w ciągu co najmniej trzech dni. Obserwacja ta pozwoli nam dokonać wstępnego odsiewu dzieci (razem z matkami), które: o zachęcane są przez matki do jedzenia słowami: „Jakby tatulek widział, że ty nie jesz, bardzo by się gniewał” o pytają mamę wskazując na nas: „Czy ten pan, jak ten pan przed tygodniem, będzie z nami mieszkał?”, albo gorzej jeszcze: „Czy to będzie nasz nowy tatuś, mamusiu?” o nie chcą wyjść z pokoju, by bawić się na świeżym powietrzu, za tabliczkę czekolady, albo jeszcze gorzej: czekoladę biorą, po czym wychodzą i opowiadają innym dzieciom na cały głos, że aż w pokoju słychać: „Mama w pokoju z jakimś panem, pewnie się całują”.

Mimo starannego odsiewu zdarza się, że mąż pani, zawiadomiony przez inną matkę z dzieckiem, zazdrosną o nas, zjawia się osobiście, bądź też przysyła swoją mamę. W tym wypadku:

jeśli przyjedzie osobiście, atakujemy pierwsi, zanim się jeszcze okaże, że widzi on w nas wcale nie wroga, lecz wybawiciela

jeśli przyśle swoją mamę, sprawa przedstawia się nieco gorzej, ale niezupełnie źle, jeśli tylko mama okaże się bardziej interesująca od synowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *